Wij zijn Windt Le Grand Leeuwenburgh

Windt Le Grand Leeuwenburgh is een onafhankelijk Rotterdams advocatenkantoor gespecialiseerd in het ondernemingsrecht en litigation. Wij richten ons op dienstverlening aan multinationals en het Nederlands grootbedrijf.  Onze advocaten kunnen samenwerken en hebben ervaring met het oplossen van onmogelijk complexe situaties, met name financiële crises, vragen omtrent staatssteun, machtsconflicten, aandeelhoudersgeschillen, personele reorganisaties, maar ook het tot stand brengen van transacties of het procederen over grote commerciële contracten. De meest toonaangevende internationale gidsen die de Nederlandse juridische markt in kaart brengen rekenen de advocaten van Windt Le Grand Leeuwenburgh tot de allerbeste van hun vakgebied, zie bijvoorbeeld Benchmark Litigation Europe 2019, Chambers Europe, Legal 500, IFLR, Best Lawyers en Who is Who Legal. Onze professionals staan klaar om samen Uw positie als aandeelhouder, koper, bestuurder, financier, merkhouder, partner of toezichthouder te beschermen.

Benchmark Litigation Europe 2019 over het kantoor: “The overall level of service of Windt le Grand Leeuwenburgh is exceptionally good. They know our industry and understand that we look for high service at reasonable prices. They offer great value for money. We use the firm for litigation, commercial contracts and corporate matters.” - Commercial and transactions

De Legal 500 meldt over de herstructureringspraktijk van het kantoor: "The 'fast, accurate and approachable' practice at Windt Le Grand Leeuwenburgh 'really understands its clients' business'."

Gerard van der Wal

Advocaat-partner
  Europees & mededingingsrecht, intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500
M +32 475 418 532

g.vanderwal@windtlegal.com

Gerard van der Wal

Peter de Waal

Advocaat-partner
  Arbeidsverhoudingen en Onderneming  

T 010 26 17 500
M 06 22 693 374

p.dewaal@windtlegal.com

Peter de Waal

Marcel Windt

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500
M 06 5365 4222

m.windt@windtlegal.com

Marcel Windt

Richard le Grand

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

r.legrand@windtlegal.com

Richard le Grand

Ruben Leeuwenburgh

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500
M 06 4355 0980

r.leeuwenburgh@windtlegal.com

Ruben Leeuwenburgh

Timme Geerlof

Advocaat-partner
  Procespraktijk, commerciële contracten en intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500
M 06 1335 3032

t.geerlof@windtlegal.com

Timme Geerlof

Peter Goes

Partner | adviseur
  Energy & Utilities, Financial sector, Insurance sector  

T 010 2617 500

p.goes@windtlegal.com

Peter Goes

Bart Gerretsen

Advocaat of counsel
  Corporate litigation  

T 010 2617 500
M 06 5130 3304

b.gerretsen@windtlegal.com

Bart Gerretsen

Michiel Bindels

Counsel
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

m.bindels@windtlegal.com

Michiel Bindels

Steven Palm

Advocaat
  Arbeidsverhoudingen en Onderneming  

T 010 26 17 500
M 06 30 247 774

s.palm@windtlegal.com

Steven Palm

Femke Hooijmans

Advocaat
  Ondernemingsrecht en commerciële contracten  

T 010 2617 500

f.hooijmans@windtlegal.com

Femke Hooijmans

Rien Hoogendoorn

Advocaat
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

r.hoogendoorn@windtlegal.com

Rien Hoogendoorn

Sandra van Steekelenburg

Advocaat
  Arbeidsrecht  

T 010 2617 500

s.vansteekelenburg@windtlegal.com

Sandra van Steekelenburg

Doortje Ninck Blok

Advocaat
  Europees & mededingingsrecht  

T 010 2617 500

d.ninckblok@windtlegal.com

Doortje Ninck Blok

Job Bijloo

Advocaat
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 26 17 500

j.bijloo@windtlegal.com

Job Bijloo

Rik van Rijswijk

Advocaat
  Ondernemingsrechtelijke en commerciële procespraktijk  

T +31 10 2617 500

r.vanrijswijk@windtlegal.com

Rik van Rijswijk

Shaharzaad Said

Advocaat
  Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten en intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500

s.said@windtlegal.com

Shaharzaad Said

Lisette Smits van Oyen

Advocaat
  Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten  

T 010 2617 500

l.smitsvanoyen@windtlegal.com

Lisette Smits van Oyen

Thomas Jansen

Advocaat
   

T 010 2617 500

t.jansen@windtlegal.com

Thomas Jansen

Christian Otto

Advocaat
   

T 010 2617 500

c.otto@windtlegal.com

Christian Otto

Yente Bijloo

Advocaat
   

T +31 10 2617 500

y.bijloo@windtlegal.com

Yente Bijloo

Tamara Sommer-Oorschot

Faillissementsmedewerkster|Coördinator bedrijfsvoering
   

T 010 2617500

t.oorschot@windtlegal.com

Tamara Sommer-Oorschot

Esther Kluit

Office Manager
   

T 010 2617500

e.kluit@windtlegal.com

Esther Kluit

Céline Klinckhamers

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

c.klinckhamers@windtlegal.com

Céline Klinckhamers

Stephanie van der Veen-van Leeuwen

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

s.vanderveen@windtlegal.com

Stephanie van der Veen-van Leeuwen

Corrie Smit

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

c.smit@windtlegal.com

Corrie Smit

Roxanne Rietveld

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

r.rietveld@windtlegal.com

Roxanne Rietveld

Joni Scannell

Juridisch secretaresse
   

T 010 2617 500

j.scannell@windtlegal.com

Joni Scannell

Shirley van Biezen

Juridisch secretaresse
   

T +31 10 2617 500

s.vanbiezen@windtlegal.com

Shirley van Biezen

Werken bij ons

Wij treden graag in contact met jonge, gedreven, scherpzinnige juristen met een focus op het ondernemingsrecht.

Neem voor een kennismakingsgesprek contact op met Marcel Windt.