Wij zijn Windt Le Grand Leeuwenburgh

Windt Le Grand Leeuwenburgh is een nieuw onafhankelijk Rotterdams advocatenkantoor gespecialiseerd in het ondernemingsrecht en de hoogwaardige procespraktijk. Wij richten ons op bedrijfsonderdelen van multinationals, het Nederlands midden- en grootbedrijf, fondsen, overheden, alsmede not-for-profit instellingen. Wij werken zowel voor de directie als voor toezichthouders, aandeelhouders, OR of financiers. Ons team heeft daarnaast ruime ervaring als bewindvoerder en curator. Zo hielpen wij de Italiaanse curator van Parmalat het zuivelconcern te redden nadat het door fraude aan de rand van de afgrond was gebracht. Ook wikkelden wij de faillissementen af van OW Bunker, Enron, Rijnmond Energie, Marlies Dekkers en KPNQwest. Onze advocaten hielpen de aandeelhouders en verhuurder in de transitie na het faillissement van Nedstaal. Daarnaast stonden we de Nederlandse Spoorwegen bij inzake HSL-Zuid. Wij maken uw belangen tot de onze. Wij beschermen uw positie als aandeelhouder, bestuurder, financier of toezichthouder. Om u de risico's van het lijf te houden. Om onder schijnbaar onmogelijke omstandigheden handelingsruimte te creëren. Om ondernemingswaarde  te behouden, te ontsluiten en te ontwikkelen.

 

Gerard van der Wal

Advocaat-partner
  Europees & mededingingsrecht, intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500
M +32 475 418 532

g.vanderwal@windtlegal.com

Gerard van der Wal

Peter de Waal

Advocaat-partner
  Arbeidsverhoudingen en Onderneming  

T 010 26 17 500
M 06 22 693 374

p.dewaal@windtlegal.com

Peter de Waal

Marcel Windt

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500
M 06 5365 4222

m.windt@windtlegal.com

Marcel Windt

Richard le Grand

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

r.legrand@windtlegal.com

Richard le Grand

Ruben Leeuwenburgh

Advocaat-partner
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500
M 06 4355 0980

r.leeuwenburgh@windtlegal.com

Ruben Leeuwenburgh

Timme Geerlof

Advocaat-partner
  Procespraktijk, commerciële contracten en intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500
M 06 1335 3032

t.geerlof@windtlegal.com

Timme Geerlof

Bart Gerretsen

Advocaat of counsel
  Corporate litigation  

T 010 2617 500

b.gerretsen@windtlegal.com

Bart Gerretsen

Michiel Bindels

Advocaat
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

m.bindels@windtlegal.com

Michiel Bindels

Steven Palm

Advocaat
  Arbeidsverhoudingen en Onderneming  

T 010 26 17 500
M 06 30 247 774

s.palm@windtlegal.com

Steven Palm

Femke Hooijmans

Advocaat
  Ondernemingsrecht en commerciële contracten  

T 010 2617 500

f.hooijmans@windtlegal.com

Femke Hooijmans

Rien Hoogendoorn

Advocaat
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 2617 500

r.hoogendoorn@windtlegal.com

Rien Hoogendoorn

Doortje Ninck Blok

Advocaat
  Europees & mededingingsrecht  

T 010 2617 500

d.ninckblok@windtlegal.com

Doortje Ninck Blok

Job Bijloo

Advocaat
  Insolventie, herstructurering, ondernemingsrecht  

T 010 26 17 500

j.bijloo@windtlegal.com

Job Bijloo

Shaharzaad Said

Advocaat
  Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten en intellectueel eigendomsrecht  

T 010 2617 500

s.said@windtlegal.com

Shaharzaad Said

Lisette Smits van Oyen

Advocaat
  Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten  

T 010 2617 500

l.smitsvanoyen@windtlegal.com

Lisette Smits van Oyen

Thomas Jansen

Advocaat
   

T 010 2617 500

t.jansen@windtlegal.com

Thomas Jansen

Tamara Sommer-Oorschot

Faillissementsmedewerkster | Coördinator bedrijfsvoering
   

T 010 2617500

t.oorschot@windtlegal.com

Tamara Sommer-Oorschot

Esther Kluit

Office Manager
   

T 010 2617500

e.kluit@windtlegal.com

Esther Kluit

Céline Klinckhamers

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

c.klinckhamers@windtlegal.com

Céline Klinckhamers

Stephanie van der Veen-van Leeuwen

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

s.vanderveen@windtlegal.com

Stephanie van der Veen-van Leeuwen

Corrie Smit

Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

c.smit@windtlegal.com

Corrie Smit

Sharon Beni

Business Development & Events Coördinator | Juridisch Secretaresse
   

T 010 2617 500

s.beni@windtlegal.com

Sharon Beni

Werken bij ons

Wij treden graag in contact met jonge, gedreven, scherpzinnige juristen met een focus op het ondernemingsrecht.

Neem voor een kennismakingsgesprek contact op met Ruben Leeuwenburgh.