Het zekere na het onzekere

Onze teamleden delen de gedrevenheid om klanten op een voortreffelijke manier vooruit te helpen. Wij behoren tot de beste professionals op ons vakgebied. Wij stellen onze expertise ter beschikking om u verder te helpen als het er echt om spant. Met de ervaring en expertise van het grote kantoor, de persoonlijke inzet van de partners en medewerkers en de betrokkenheid van een verstandige raadgever voor u en uw organisatie.

 

 

Gerard van der Wal

Advocaat-partner
Europees & mededingingsrecht, intellectueel eigendomsrecht

T 010 2617 500 M +32 475 418 532

g.vanderwal@windtlegal.com

Peter de Waal

Advocaat-partner
Arbeidsverhoudingen & onderneming

T 010 26 17 500 M 06 22 693 374

p.dewaal@windtlegal.com

Marcel Windt

Advocaat-partner
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

Irene Tax

Advocaat-Partner
Ondernemingsrecht & corporate litigation

T 010 2617 500

i.tax@windtlegal.com

Richard le Grand

Advocaat-partner
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

r.legrand@windtlegal.com

Ruben Leeuwenburgh

Advocaat-partner
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 2617 500 M 06 4355 0980

r.leeuwenburgh@windtlegal.com

Timme Geerlof

Advocaat-partner
Intellectueel eigendomsrecht, procespraktijk & commerciële contracten

T 010 2617 500 M 06 1335 3032

t.geerlof@windtlegal.com

Peter Goes

Partner | adviseur
Energy & Utilities, Financial sector, Insurance sector

T 010 2617 500

p.goes@windtlegal.com

Bart Gerretsen

Co-Head
Corporate litigation

T 010 2617 500 M 06 5130 3304

b.gerretsen@windtlegal.com

Michiel Bindels

Counsel
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

m.bindels@windtlegal.com

Steven Palm

Advocaat
Arbeidsverhoudingen & onderneming

T 010 26 17 500 M 06 30 247 774

s.palm@windtlegal.com

Femke Hooijmans

Advocaat
Ondernemingsrecht & commerciële contracten

T 010 2617 500

f.hooijmans@windtlegal.com

Rien Hoogendoorn

Advocaat
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

r.hoogendoorn@windtlegal.com

Sandra van Steekelenburg

Advocaat
Arbeidsrecht

T 010 2617 500

s.vansteekelenburg@windtlegal.com

Doortje Ninck Blok

Advocaat
Europees & mededingingsrecht

T 010 2617 500

d.ninckblok@windtlegal.com

Job Bijloo

Advocaat
Insolventie, herstructurering & ondernemingsrecht

T 010 26 17 500

j.bijloo@windtlegal.com

Rik van Rijswijk

Advocaat
Ondernemingsrechtelijke & commerciële procespraktijk

T +31 10 2617 500

r.vanrijswijk@windtlegal.com

Shaharzaad Said

Advocaat
Intellectueel eigendomsrecht, procespraktijk, commerciële contracten & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

s.said@windtlegal.com

Lisette Smits van Oyen

Advocaat
Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten

T 010 2617 500

l.smitsvanoyen@windtlegal.com

Thomas Jansen

Advocaat
Ondernemingsrecht, procespraktijk, herstructurering en commerciële contracten

T 010 2617 500

t.jansen@windtlegal.com

Christian Otto

Advocaat
Arbeidsrecht, intellectueel eigendomsrecht, procespraktijk & ondernemingsrecht

T 010 2617 500

c.otto@windtlegal.com

Yente Bijloo

Advocaat
Arbeidsrecht & ondernemingsrecht

T +31 10 2617 500

y.bijloo@windtlegal.com

Tamara Sommer-Oorschot

Faillissementsmedewerkster | Coördinator bedrijfsvoering

T 010 2617500

t.oorschot@windtlegal.com

Esther Kluit

Office Manager

T 010 2617500

e.kluit@windtlegal.com

Céline Klinckhamers

Juridisch Secretaresse

T 010 2617 500

c.klinckhamers@windtlegal.com

Stephanie van der Veen-van Leeuwen

Juridisch Secretaresse

T 010 2617 500

s.vanderveen@windtlegal.com

Corrie Smit

Juridisch Secretaresse

T 010 2617 500

c.smit@windtlegal.com

Susan Berkhout

Juridisch Secretaresse | Procesondersteuning

T 010 2617 500

s.berkhout@windtlegal.com

Roxanne Rietveld

Juridisch Secretaresse

T 010 2617 500

r.rietveld@windtlegal.com

Shirley van Biezen

Juridisch Secretaresse

T +31 10 2617 500

s.vanbiezen@windtlegal.com

Joni Scannell

Juridisch Secretaresse

T 010 2617 500

j.scannell@windtlegal.com